Firma Brand Services reprezentuje firmę francuską Marit w Polsce. Firma Marit dostarcza na rynki łańcuchy, kotwice oraz akcesoria.

Firma Marit kontynuuje swój rozwój poprzez ekspansję międzynarodową, zwłaszcza w zastosowaniach offshore, dzięki swojemu obecnie znanemu na całym świecie know-how w zakresie łańcuchów ze stali o wysokiej wytrzymałości klasy R3. R3S, R4 i R5. Firma Marit stała się obecnie światowym liderem w produkcji łańcuchów ochronnych do zastosowań offshore. W ciągu ponad 110 lat doświadczenia firma rodzinna była w stanie dostosować się do rynku i wprowadzać innowacje, aby sprostać wymaganiom klientów na całym świecie.

Fabryka Marit znajduje się w Valenciennes i zajmuje powierzchnię ponad 20 000 m², z czego 11 000 m² jest zadaszonych.

Zaplecze produkcyjne umożliwia produkcję łańcuchów o średnicy od 14 mm do 120 mm zgodnie z francuskimi, europejskimi lub międzynarodowymi standardami jakości.

Dzięki wydajnym narzędziom produkcyjnym i urządzeniom do kontroli jakości oferują swoim klientom produkty najlepiej spełniające ich wymagania.

Instytucja Marit dysponuje kilkoma ławkami trakcyjnymi, pozwalającymi na badania próbne produktów obciążeniem do 8300 kN na długości 13 metrów.

Zintegrowane biuro projektowo-inżynieryjne ma możliwość zaprojektowania konkretnych produktów wykonanych ze stali o wysokiej wytrzymałości, zwłaszcza do produkcji łańcuchów typu offshore, takich jak Chafe Chain, zgodnie ze standardem OCIMF.

Historyczny partner francuskiej marynarki wojennej od ponad 40 lat, ich zakłady pozwalają im  na produkcję łańcuchów ze stali niemagnetycznej dla okrętów wojennych, w tym trałowców.

Ściągnij katalog PDF: Marit_Broszura