Urządzenie przemysłowe i morskie

Dostarczamy na rynki przemysłowe oraz rynek morski szeroki asortyment urządzeń. Urządzenia pochodzą od renomowanych firm z Europy oraz Turcji. Wysoka jakość oraz zaawansowanie technologiczne to cechy, które wyróżniają te urządzenia!Dostarczamy na rynki przemysłowe oraz rynek morski szeroki asortyment urządzeń. Urządzenia pochodzą od renomowanych firm z Europy oraz Turcji. Wysoka jakość oraz zaawansowanie technologiczne to cechy, które wyróżniają te urządzenia!

NASZA OFERTA

KoHo Logo

Sprężarki gazowe

KOHO

Brand Services reprezentuje niemiecka firmę KOHO w Polsce. Firma niemiecka KOHO dostarcza na rynek polski tłokowe sprężarki gazowe.

zuwa logo

Pompy

ZUWA

Brand Services reprezentuje niemiecka firmę ZUWA-Zumpe w Polsce. Firma niemiecka ZUWA-Zumpe dostarcza na rynek polski pompy. Firma niemiecka ZUWA-Zumpe dostarcza swoje pompy do producentów OEM

flowplant logo

Pompy wysokociśnieniowe

FLOWPLANT

Brand Services reprezentuje angielską firmę Flowplant w Polsce, która jest producentem i dostawcą od blisko 50 lat pomp wysokociśnieniowych do waterjetting, dysz wysokociśnieniowych oraz akcesoriów do waterjetting.

edur

Pompy odśrodkowe

EDUR

Brand Services reprezentuje niemiecką firmę EDUR w Polsce. Firma EDUR specjalizuje się w pompach odśrodkowych, które są produkowane w oparciu o specyficzne potrzeby klientów.

ES

Zawory kulowe

ES-ARMATUREN

Brand Services reprezentuje niemiecką firmę ES-Armaturen w Polsce. Firma niemiecka ES-Armaturen dostarcza na rynek polski głównie zawory kulowe lecz również inne typy zaworów.

worki

Worki do testów obciążeniowych

SAFETMADE MARINE

Brand Services reprezentuje w Polsce firmę turecką SafeTmade Marine Products Co., specjalizującą się w bezpieczeństwie morskim, produkcji i testach obciążeniowych.

logo-airpower

Siłowniki pneumatyczne

AIRPOWER

Brand Services reprezentuje niemiecka firmę Airpower Europe w Polsce, która dostarcza na rynek polski różnego typu siłowniki pneumatyczne oraz zawory.

marit

Łańcuchy, kotwice, akcesoria

MARIT

Firma Brand Services reprezentuje firmę francuską Marit w Polsce. Firma Marit dostarcza na rynki łańcuchy, kotwice oraz akcesoria.

TEAMTEC_logo-RGB_pos+payoff

Eżektory

TEAMTEC

Firma Brand Services reprezentuje norweską firmę TeamTec wiodącego światowego producenta incinerators i stripping eżektorów.